Kluby Swingers


klub69.pl zdecydowanie poleca: swingswing.pl - zaufana para odwiedziła klub i wystawiła wysoce pozytywną recenzję

swingers klub
Klub swingswing posiada komfortowe wyposażenie - duże, specjalnie szyte na zamówienie łóżka i kanapy pokryte zmywalnym materiałem, wiele pomieszczeń pozwalających na zabawę w wąskim gronie jak i duże sale do większych układów. W każdym miejscu gdzie odbywa się zabawa wystawione są pojemniki z bezpłatnymi prezerwatywami, warto zabrać własne wodoodporne klapki, gdyż jednorazówki wydawane przez klub czasem się niszczą, szczególnie gdy często korzystamy z prysznica, sauny itp. Poza klapkami każdy gość może liczyć na ręcznik i zamykaną na kluczyk szafkę (kluczyk można zdeponować w barze by nie zawieruszył się gdzieś na imprezie).
Obowiązuje bezwzględny zakaz używania telefonów komórkowych.
Wolne miejsce na ofertę klubu
klub69.pl@[skasuj_to]gmail.com

Prowadzisz klub? Napisz do nas, wyślemy zaufaną parę, która Was odwiedzi i zrecenzuje. Możemy również zamieścić reklamę Twojego klubu bez recenzji. Koszt emisji reklamy to 200zł miesięcznie plus VAT
Strona klub69.pl ma dużą oglądalność wśród osób zainteresowanych i zwrot pieniędzy wydanych na ogłoszenie jest niemal gwarantowany.
Linki jakie zamieszczamy do Twojej strony standardowo posiadają atrybut rel="nofollow"
Zastrzegamy możliwość odmowy reklamy lub zmiany warunków dla stron klubów z wbudowanymi funkcjonalnościami pozwalającymi zamieszczać ogłoszenia.

   klub69

Ogłoszenia wyróżnione
brak

Klub69 - ogłoszenia towarzyskie
O swingu  | Jak się zachować?  |  W co się bawić?  |  Listy do nas                                                                                                 Opowiadania erotyczne